На Рівненщині знищать 18 тонн алкоголю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
 На Рівненщині знищать 18 тонн алкоголю

Зокрема, мають утилізувати 9 пластмасових бочок горілки по 220 літрів, а також 3 таких же пластмасові бочки спирту етилового.

Фото pixabay.com.

На Рівненщині знищать 18 тонн алкоголю

Є відповідне рішення суду

 Рівненський міський суд визнав винним 25-річного жителя села Вересневе, Рівненського району, котрого обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні та зберіганні з метою збуту підакцизних товарів (ч.1 ст.204 КК України). Про це інформує сайт прокуратури Рівненської області. 

В суді прокурором доведено, що чоловік, у грудні 2019 року, не маючи ліцензії на реалізацію, придбав без належних документів 1538 картонних коробок з пакетами типу Bag-in-Box з горілкою, об’ємом 10 літрів кожна, 9 пластмасових бочок горілки, об’ємом 220 літрів кожна, а також 3 пластмасові бочки спирту етилового, 220 літрів кожна. Загальна вартість алкоголю – 277 тисяч гривень. Зберігав його на складі в селі Городок Рівненського району, де підакцизні товари і вилучили працівники податкової міліції у січні цього року.

Усі речові докази, які зберігаються в ГУ ДФС у Рівненській області, за рішенням суду підлягають конфіскації та знищенню.

В ході досудового розслідування між підозрюваним та прокурором було укладено угоду про визнання винуватості.

Суд затвердив вказану угоду, визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді штрафу у 85 000 гривень. Усі речові докази, які зберігаються в ГУ ДФС у Рівненській області, за рішенням суду підлягають конфіскації та знищенню.