Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
На Хмельниччині члени «Європейської Солідарності» обрані мерами чотирьох міст

ЄС отримала фракції в усіх радах великих міст і селищ Хмельницької області.

Фото ЄС.

На Хмельниччині члени «Європейської Солідарності» обрані мерами чотирьох міст

«Європейська Солідарність» на Хмельниччині матиме фракції в усіх радах великих міст і селищ. Також члени партії стали головами 4 міст – Красилова, Ізяслава, Шепетівки і Полонного.

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на сторінці у Facebook.

«Я дуже дякую всім мешканцям Хмельниччини, які не купились на гроші чи іншу облуду. Я пишаюся кожним голосом, здобутим в кампанії, яку «Європейська Солідарність» провела в області абсолютно чисто і прозоро. Дякую нашому штабу і волонтерам за цілодобову роботу. Ви неймовірно круті», – написав депутат.

«Зараз ми робимо онлайн-платформу, де наші депутати зможуть спілкуватись з виборцями: звітувати і отримувати звернення. Це дає можливість відстежувати активність кожного обраного депутата від «Європейської Солідарності».

«Ми отримали фракції в усіх радах великих міст і селищ, 4 міських голів-членів партії – у Красилові, Ізяславі, Шепетівці і Полонному», – повідомив Володимир Ар‘єв. 

«Зараз ми робимо онлайн-платформу, де наші депутати зможуть спілкуватись з виборцями: звітувати і отримувати звернення. Це дає можливість відстежувати активність кожного обраного депутата від «Європейської Солідарності», – також повідомив він.

«Я дуже хочу, щоб зміни відбулись, Україна ставала справді європейською, і наша команда готова працювати над цим. Але без відповідального ставлення громадян це буде неможливо. Розуміння, що не все робиться «нагорі», має колись прийти до кожного», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

Telegram Channel