Прокуратура Рівненщини розслідує, чому школа переплатила 100 тисяч гривень за газ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Прокуратура Рівненщини розслідує, чому школа переплатила 100 тисяч гривень за газ

Сто тисяч на дорозі не валяються.

Фото glavcom.ua.

Прокуратура Рівненщини розслідує, чому школа переплатила 100 тисяч гривень за газ

Порушено вимоги законодавства про публічні закупівлі

Однією зі шкіл Здолбунівського району, в порушення вимог законодавства України про публічні закупівлі, безпідставно, без належного обґрунтування коливання ціни товару на ринку, до договору постачання газу впродовж 2019-2020 років укладено додаткові угоди про зміну ціни газу за 1000 куб. м., у тому числі у бік збільшення ціни за одиницю товару на 20,94 %, при можливій зміні ціни не більше ніж на 10%, у разі коливання ціни такого товару на ринку. Про це інформує пресслужба прокуратури Рівненщини.

Таким чином, зменшено обсяг постачання газу, а закладом освіти безпідставно переплачено 100 тис гривень.

Таким чином, зменшено обсяг постачання газу, а закладом освіти безпідставно переплачено 100 тис гривень.За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.