Уряд продовжив режим надзвичайної ситуації до кінця 2020 року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Уряд продовжив режим надзвичайної ситуації до кінця 2020 року

Загальна кількість інфікованих в Україні становить 263 075 осіб.

Фото: 24 канал.

Уряд продовжив режим надзвичайної ситуації до кінця 2020 року

Його запровадили через пандемію коронавірусу, яка зачепила й Україну

Режим надзвичайної ситуації діятиме в Україні аж до кінця року, тобто до 31 грудня 2020-го. Його запровадили через пандемію коронавірусу, яка зачепила й Україну. Відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання 28 жовтня. Про це повідомляє 24 канал.

Зауважимо, що режим запровадили ще у березні 2020 року через епідемію COVID-19. Тепер його вирішили продовжити через істотне погіршення епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в Україні коронавірусної інфекції. 

Через продовження терміну дії карантину виникла потреба у продовженні для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року.

Через продовження терміну дії карантину виникла потреба у продовженні для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року,– мовиться у пояснювальній записці.

У разі виникнення надзвичайного стану, законом передбачається надання відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування необхідних для відвернення загрози та забезпечення безпеки й здоров'я громадян повноважень.