Відомий український журналіст принагідно згадав, як 17 років тому пожбурив цеглину у вікно Конституційного суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Відомий український журналіст принагідно згадав, як 17 років тому пожбурив цеглину у вікно Конституційного суду

Схоже, висновків у цій установі не зробили...

Фото radako.com.ua

Відомий український журналіст принагідно згадав, як 17 років тому пожбурив цеглину у вікно Конституційного суду

Одіозний орган часів Кучми знову взявся за старе...

Відомий український журналіст Дмитро Лиховій зізнався у Facebook, як 17 років тому з відчаю від несправедливості пожбурив цеглину у вікно Конституційного суду.

«У грудні 2003 року я взяв цеглину, наклеїв на неї папір із написом «Це вам за третій термін Кучми, підараси (чи щось образливе в цьому роді, забув уже)))!» (а діло було якраз після відповідного рішення) і зарядив нею у вікно Конституційного Суду, яке було поближче до вулиці. І довго біг потім поночі до хати. Через стадіон.

Було це, пригадую, перед Новим роком. Пізніше я дізнався з новин, що районна міліція розслідує справу за хуліганство, а розбив я вікно відділу звернень громадян. Тобто цеглина потрапила акурат за адресою.

Минуло 17 років, я вже не втечу від мусорів і охорони, як у 2003-му. Здоров'я не те, так ще й пневмонія двостороння, матері їй ковідка. Але, може, хтось молодший впорається?

Це я до чого. Минуло 17 років, я вже не втечу від мусорів і охорони, як у 2003-му. Здоров'я не те, так ще й пневмонія двостороння, матері їй ковідка. Але, може, хтось молодший впорається?

Бо за сьогоднішнє рішення про закриття електронного декларування їм треба не кирпичину, а щось погорячеє у вікно закинути. Сволочі.

І це ж треба, суки, не перед виборами, а наступного дня», - написав журналіст.