![Військові капелани приїхали у Боголюбську лікарню до хворих на Covid-19](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/m4/5rr25y-0x167-960x640-hmycelebznog5jzol5knr37vrjw6dm4m.jpg)
Людина і суспільство
Військові капелани приїхали у Боголюбську лікарню до хворих на Covid-19
Окрім молитви, привезли гостинці - овочі та картоплю
Представники громадської організаії зібрали для волинян-пацієнтів з коронавірусом продуктові набори. Про це інформують на фейсбук-сторінці «Військові капелани Волині». Продуктами харчування поділилися парафіяни церков у Боголюбах, Княгининку та Сирників.
Представники громадської організаії зібрали для волинян-пацієнтів з коронавірусом продуктові набори.
«ГО «Військові капелани Волині», щиро дякують настоятелю прот. Олександру Сеніву і парафіянам храму Св.Василія Великого с.Боголюби, та парафіянам Свято - Покровського храму с.Княгининок- Сирники за допомогу овочами для харчування хворих, що лікуються від kovidu у лікарні в Боголюбах», - йдеться у дописі.
Реклама Google
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/wc/2p3ubh-0x0-720x959-qefqhbf7vyoq3kgosde3ls6mkercxwcp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/m4/va2oja-0x0-960x873-hmycelebznog5jzol5knr37vrjw6dm4m.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)