Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Усе життя українців в одному записі: група «Бумбокс» презентувала незвичний кліп (Відео)

Волинь-нова

Усе життя українців в одному записі: група «Бумбокс» презентувала незвичний кліп (Відео)

Кожен предмет, а їх у кліпі чимало, має своє значення, з багатьма пов'язані реальні історії з життя нашої країни

Група «Бумбокс» презентувала кліп на пісню «Ангела». Композиція увійшла до першої частини подвійного альбому гурту «Таємний код: Рубікон», передає ua.112.ua.

Кліп «Ангела» - це життя головного героя протягом п'яти хвилин і спроба впродовж цих самих п'ятьох хвилин показати, що роз'їдає нашу країну впродовж 30 років з моменту здобуття Україною незалежності.

«Ангела» - це ремейк на пісню групи Крихітка Цахес «Ангела, як я». Сингл було записано в студії La Fabrique у Франції.

Режисером музичного відео став Стас Гуренко. За словами постановника, «Ангела» не вдасться подивитися один раз. Щоб побачити всі деталі та «зчитати» меседжі, закладені у відео, його доведеться переглядати й часто ставити на паузу. Кожен предмет, а їх у кліпі чимало, має своє значення, з деякими пов'язані реальні історії з життя нашої країни.

Кліп «Ангела» - це життя головного героя протягом п'яти хвилин і спроба впродовж цих самих п'ятьох хвилин показати, що роз'їдає нашу країну впродовж 30 років з моменту здобуття Україною незалежності: натюрморти змінюють сцени з Андрієм, який співає, кричить, стрибає, тіло якого вкривається татуюваннями на кримінальну, любовну, військову й релігійну тематику, шрамами та опіками. Зі «свого хлопця» Андрій Хливнюк перетворюється на персонажа, за якого ви навряд чи схочете віддати заміж свою дочку.

Голландські натюрморти, якщо їх розглядати зблизька, виявляються не безневинними картинами з квітами й фруктами, повз яких ви, прискорюючи крок, проходили в музеях, а відображенням сьогодення. І відображенням, яке лякає. Фрукти поряд з уламками справжніх снарядів, проект закону засипано сигарним попелом, закривавлений протигаз підпирає саморобну ікону, ікра перемішана з гільзами від АК-47.

У фіналі герою Андрія Хливнюка роблять татуювання - воно справжнє, але ось кому його зробили в дійсності? Як виявилося, режисерові Стасу Гуренку.

Нагадаємо, у Луцьку перенесли концерт польських музикантів.

 

Telegram Channel