У місті на Волині водії самотужки взялися за ямковий ремонт на дорозі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
У місті на Волині водії самотужки взялися за ямковий ремонт на дорозі (Фото)

Ремонт своїми руками.

Фото "Буга".

У місті на Волині водії самотужки взялися за ямковий ремонт на дорозі (Фото)

Полатали асфальт, як могли

На вулиці Козацькій у Володимирі-Волинському помітили ями на дорогах, у які накидали асфальтної суміші. Виявилося, що залишки асфальту в ями дбайливо поклали водії, які відстукували його від вантажівок, що, ймовірно, завозили асфальт на вулицю Незалежності. А незаасфальтований провулок на Драгоманова хтось «залатав» битою цеглою.

Про це пише «Буг».

За словами місцевих, таку картину вони спостерігали декілька днів тому. На дорозі зупинялись вантажівки, або як їх називають «софіки», та ставали в ряд на Козацькій.

Залишки асфальту водії зібрали після того, як обстукали його від машин і дбайливо висипали туди, де його не вистачає. Таким чином, ймовірно, своїми силами повністю «залатали» яму, біля повороту на вулицю Кальнишевського.

Залишки асфальту водії зібрали після того, як обстукали його від машин і дбайливо висипали туди, де його не вистачає.

 

Аби не лишати асфальт осторонь у якості сміття, зовсім трішки асфальтної суміші вкинули навпроти Козацької, 12.

А ось у провулку за двоповерхівкою біля «Залу царства свідків Єгови», що на Драгоманова, 41, ями ліквідували битою цеглою. Зробили ймовірно, самі жителі цього району власноруч, адже дорога не заасфальтована – у дощ там болото.

До слова, розкидана асфальтна суміш на деяких ділянках тротуару вулицею Незалежності лежить досі – там триває ремонт дороги.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".