У Великих Телковичах на Рівненщині бузувіри вбили 65-річного чоловіка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
У Великих Телковичах на Рівненщині бузувіри вбили 65-річного чоловіка

Як же ж так?!

Фото Національної поліції.

У Великих Телковичах на Рівненщині бузувіри вбили 65-річного чоловіка

Загиблий пенсіонер проживав із дружиною та сином. 28 жовтня увечері він вийшов із дому, але назад так і не повернувся

Тіло односельця без ознак життя виявив учора, 29 жовтня, житель села Великі Телковичі неподалік колишньої ферми. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть чоловіка настала внаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень. Поліцейські за цим фактом розпочали досудове розслідування.

Повідомлення до поліції надійшло близько о пів на дев’яту ранку від сільського голови, інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області.

За результатами огляду місця події поліцейські Володимирецького відділення зібрали необхідну слідову інформацію, а тіло 65-річного чоловіка, якого виявили на узбіччі вулиці Поштової поблизу місця його проживання, направили в морг для проведення судово-медичної експертизи. Отримані чоловіком травми у вигляді закритої тупої травми грудей із переломами ребер та двобічного гемотораксу виявилися несумісні з життям.

Отримані чоловіком травми у вигляді закритої тупої травми грудей із переломами ребер та двобічного гемотораксу виявилися несумісні з життям.

Наразі тривають першочергові слідчі дії та розшукові заходи у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють обставини, безпосередньо місце вчиненого злочину та особу, причетну до нього.

Відомо, що загиблий пенсіонер проживав із дружиною та сином. 28 жовтня увечері він вийшов із дому, але назад так і не повернувся.