Перемир'я між інститутами нацпам’яті Польщі та України відкладається - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Перемир'я між інститутами нацпам’яті Польщі та України відкладається

Зустріч очільників інститутів національної пам'яті України та Польщі була запланована на 4 листопада.

Фото pravda.com.ua.

Перемир'я між інститутами нацпам’яті Польщі та України відкладається

Офіційно – через стан здоров'я керівників польського інституту національної пам'яті

У середині жовтня цього року відбувся візит Президента Польщі до України, який супроводжувався скандалом навколо спотворення польською стороною пам'ятника на могилі вояків УПА на горі Монастир, повідомляє «Історична правда».

27 жовтня ІПН Польщі поширив заяву, якою фактично було перекреслено перспективи налагодження українсько-польських відносин у сфері історичної пам'яті.

Український інститут національної пам'яті отримав від Інституту національної пам'яті Республіки Польща лист із проханням про перенесення зустрічі між делегаціями обидвох інституцій.

29 жовтня 2020 року Український інститут національної пам'яті отримав від Інституту національної пам'яті Республіки Польща лист із проханням про перенесення зустрічі між делегаціями обидвох інституцій у зв'язку зі станом здоров'я голови Інституту національної пам'яті Польщі доктора Ярослава Шарека та його заступника доктора Кшиштофа Швагжика.

Лист надійшов на фінальному етапі погодження програми візиту. Зустріч очільників інститутів національної пам'яті України та Польщі була запланована на 4 листопада.

УІНП побажав керівникам польського ІНП «швидкого одужання».