Безплатний цирк: «Шахтар» розтрощив ФК «Маріуполь», за який не могли грати 13 орендованих у «Шахтаря» футболістів

Отакої!

Фото ФК "Шахтар".

Сумнівні реалії українського футболу

Восьмий тур Української Прем'єр-ліги відкривав матч у Києві між донецьким «Шахтарем» і «Маріуполем».

Команда Луїша Каштру святкувала перемогу з рахунком 4:1, інформує УНІАН.

У першому таймі «гірники» двічі вразили ворота гостей. На 27-й хвилині пенальті за гру рукою Тищенка реалізував Тайсон. На 44-й хвилині удар спрацювала зв'язка талантів з академії «Шахтаря» - точного удару під штангу завдав Судаков після зкидки від В'юнника - 2:0.

У середині другого тайму арбітр призначив ще один 11-метровий у ворота «моряків» за фол Тищенка на Тете. Алан Патрік точно виконав покарання - 3:0. На 71-й хвилині «Маріуполь» розмочив рахунок зусиллями Горбунова, який скористався передачею Мішньова - 3:1.

У поєдинку не змогли взяти участь 13 футболістів «Маріуполя», які орендовані у «Шахтаря».

Остаточний рахунок на 75-й хвилині встановив Тайсон - бразилець пішов на швидкості від захисника «Маріуполя» і ударом у дальній кут оформив дубль - 4:1.

Варто відзначити, що у поєдинку не змогли взяти участь 13 футболістів «Маріуполя», які орендовані у «Шахтаря». Всього на гру до заявки азовці змогли зібрати 14 гравців.

«Шахтар» - ФК «Маріуполь» - 4:1

Голи: Тайсон, 27 (з пенальті), 75, Судаков, 44, Алан Патрік, 65 (з пенальті) - Горбунов, 71.

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Вітао, Матвієнко, Сіпріано, Степаненко, Алан Патрік, Вакула (Мораєс, 69), Судаков, Тайсон, В'юнник (Тете, 59).

«Маріуполь»: Кудрик, Велєв, Чоботенко, Мамросенко, Тищенко, Кулієв, Горбунов, Мішньов, Дмитрієв, Вискребенцев, Плакса (Фурсенко, 73).