Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Міністр просить депутатів ухвалити закон про штрафи за відсутність масок: «Він нам дуже необхідний»

Законопроєкт передбачає, що контроль за дотриманням протиепідемічних правил будуть забезпечувати органи Національної поліції, Держпродспоживслужби та місцевого самоврядування.

Фото Reuters.

Міністр просить депутатів ухвалити закон про штрафи за відсутність масок: «Він нам дуже необхідний»

Законопроєкт був розроблений Міністерством юстиції

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся до народних депутатів з проханням підтримати урядовий законопроєкт про посилення відповідальності за недотримання протиепідемічних заходів.

Про це під час  брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує Цензор.НЕТ.

Я звернувся на цьому тижні до голови ВР Дмитра Разумкова, звертаюся зараз до народних депутатів нарешті підтримати та проголосувати на наступному пленарному тижні цей законопроєкт, щоб він вступив в дію. Він нам дуже необхідний на це час, коли у нас таке зростання COVID-19.

«Розуміючи, що в нас достатньо хромає система контролю, ще в липні урядом був поданий законопроєкт до Верховної Ради щодо посилення відповідальності за недотримання всіх протиепідемічних заходів, а саме щодо носіння масок.

Там чітко визначено, який штраф за не носіння масок у відповідних закладах, спорудах. Він складає від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень. Це та сума штрафу, яка повинна накладатися на людей, які не дотримуються цих правил», - каже Степанов.

«Цей законопроєкт ще не розглянутий. Я звернувся на цьому тижні до голови ВР Дмитра Разумкова, звертаюся зараз до народних депутатів нарешті підтримати та проголосувати на наступному пленарному тижні цей законопроєкт, щоб він вступив в дію. Він нам дуже необхідний на це час, коли у нас таке зростання COVID-19«, - заявив Степанов.

Нагадаємо, відомий український лікар розповів, що робити після подолання коронавірусу.

Telegram Channel