Олександр Третяк від «Європейської Солідарності» виходить в другий тур виборів мера Рівного - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Олександр Третяк від «Європейської Солідарності» виходить в другий тур виборів мера Рівного

Олександр Третяк.

Фото ЄС.

Олександр Третяк від «Європейської Солідарності» виходить в другий тур виборів мера Рівного

Голосування призначили на 22 листопада

Кандидат на посаду міського голови Рівного від партї «Європейська Солідарність» Олександр Третяк виходить до другого туру, який відбудеться 22 листопада. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

2 листопада Рівненська міська ТВК на своєму засіданні встановила результати виборів міського голови. За посаду міського голови Рівного змагалися 16 кандидатів. Серед них 3 самовисуванці та 13 представників політичних сил, – повідомляє ОПОРА. Найбільше голосів набрали кандидат від політичної сили «Рівне разом» Віктор Шакирзян (19,84%) та висуванець від «Європейської Солідарності» Олександр Третяк (16,93%).

Найбільше голосів набрали кандидат від політичної сили «Рівне разом» Віктор Шакирзян (19,84%) та висуванець від «Європейської Солідарності» Олександр Третяк (16,93%).

Як раніше повідомляв керівник Секретаріату обласного осередку «Європейської Солідарності» Сергій Кондрачук, кандидати від «Європейської Солідарності» впевнено перемогли на виборах до Рівненської обласної ради та міської ради Рівного.

 

 «Ми дуже впевнено перемогли на цих виборах до Рівненської обласної ради, набравши 19,26% голосів виборців. І сьогодні говоримо про те, що у наступній обласній раді нашу політичну силу будуть представляти 14 депутатів», – зазначив він.

«Наш результат однозначно говорить, що громадяни на Рівненщині скористалися своїм шансом, щоб зупинити проросійський реванш і чітко показати, що ми бачимо рух України саме в Європу», – наголосив Кондрачук.

Він також повідомив, що кандидати від «Європейської Солідарності» мають впевнену перемогу у Дубенській і Рівненській районних радах.

Кондрачук також відзначив, що кандидати від «Європейської Солідарності» перемогли на виборах голів ОТГ. Зокрема, Здолбунівським міським головою став кандидат від «Європейської Солідарності» Владислав Сухляк, який набрав майже 40% голосів виборців. У Демидівській селищній ОТГ переміг кандидат від «Європейської Солідарності» Сергій Радченко, у Рафалівській ОТГ на півночі Рівненщини Василь Совгуть отримав понад 63% виборців», – сказав він.

На виборах у міську раду Рівного партія отримала понад 18,93 відсотків голосів, це 10 депутатських мандатів. «Ці вибори довели, що люди можуть голосувати за ідею, за цінності і за перемогу партії. Ми змогли ці вибори перетворити на змагання ідей, змагання цінностей і змагання програм», – підкреслив керівник міського осередку «Європейської Солідарності» Павло Алексєвич.

Джерело: ЄС.