НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка

Ото вже Вовк!

Фото УНІАН.

НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка

У зв'язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі у допиті та інших процесуальних дій

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, який виступає підозрюваним в кримінальному провадженні за фактом створення злочинної організації для захоплення державної влади та втручання у діяльність членів ВККС.

Про це повідомляється на сайті НАБУ, інформує УНІАН. Зазначається, що Вовк систематично ігнорує повістки від правоохоронців.

Вовк систематично ігнорує повістки від правоохоронців.

«У зв'язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі у допиті та інших процесуальних дій, Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом створення головою Окружного адміністративного суду м. Києва злочинної організації з метою захоплення державної влади, перешкоджання діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, втручання у діяльність державних діячів – членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, участі у цій злочинній організації суддів Окружного адміністративного суду м. Києва та інших осіб, прийняття пропозиції та одержання неправомірної вигоди Головою Державної судової адміністрації України», - йдеться в повідомленні.