Порошенко зустрівся з послами країн «Групи семи» і ЄС в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Порошенко зустрівся з послами країн «Групи семи» і ЄС в Україні

Петро Порошенко.

Фото ЄС.

Порошенко зустрівся з послами країн «Групи семи» і ЄС в Україні

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко провів зустріч з послами країн «Групи семи» та ЄС в Україні, яка відбулася за головування США у Групі

Під час тривалої і плідної розмови сторони обговорили чимало питань взаємного інтересу. Вони обмінялись думками щодо результатів місцевих виборів в Україні, які відбулись 25 жовтня 2020 р. П’ятий Президент Порошенко відзначив, що партія «Європейська Солідарність» досягла позитивних результатів у багатьох областях і буде представлена в усіх обласних радах по всій Україні.

Президент Порошенко також висловив вдячність за допомогу Україні з боку країн «Групи семи» та ЄС у питанні боротьби з коронавірусом.

Важлива увага була приділена конституційній кризі, спричиненій рішенням Конституційного Суду України щодо антикорупційного законодавства. Сторони домовились, що вихід із кризи слід шукати без зволікань, на засадах об’єднання всіх сторін в інклюзивному діалозі, поваги до верховенства права.

Петро Порошенко підкреслив важливість виконання Мінських домовленостей та подякував партнерам за підтримку ініціативи України щодо розбудови міжнародної платформи з деокупації Криму.

Президент Порошенко також висловив вдячність за допомогу Україні з боку країн «Групи семи» та ЄС у питанні боротьби з коронавірусом.

Сторони наголосили на потребі продовження реформ в Україні з особливим акцентом на реформі правосуддя, боротьбі з корупцією, включно з гарантіями незалежності діяльності Національного антикорупційного бюро, а також верховенстві права та забезпеченні свободи ЗМІ.

Сторони домовились продовжувати цей діалог в інтересах України та міжнародної єдності та солідарності з нашою державою.

Джерело: ЄС.