Колишній соратник Зеленського розкритикував його за провал боротьби з коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Колишній соратник Зеленського розкритикував його за провал боротьби з коронавірусом

«Ми просрали ковідний фонд. Кудись, на 1000 якихось проблем».

Фото УП.

Колишній соратник Зеленського розкритикував його за провал боротьби з коронавірусом

Влада бездарно витратила запас часу з весни і замість підготовки до епідемії розтринькала кошти коронавірусного фонду. Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявив екс-глава Офісу президента Андрій Богдан

«Сьогодні влада – це той, хто має доступ до лікування проти COVID. В нас глобальна криза – 8 тисяч захворювань на добу. Невирішення проблем призводить до того, що в певний момент всі вони нападають на тебе. Ми COVID просміялись, ми ролики записували. Ми зробили локдаун, коли у нас були 300 хворих. Виграли час. Можливо, це правильно. Я проти жорсткого локдауну, але так вирішили.  Ок, цей час нам дали для того, щоб підготуватись, щоб закупити обладнання, закупити кисень, відкрити лікарні, зробити якісь реконструкції. Це взагалі про державу, не про бабки. Це механіка, це протоколи дій для лікарів», - говорить Богдан.

Люди багаті закупляють цей кисень, тримають в підвалах.

 «Ми просрали ковідний фонд. Кудись, на 1000 якихось проблем. А ковідний фонд – це міжнародні гроші, міжнародні донори давали, щоб ми підтримували бізнес, підтримували населення. Ті гроші не треба було витрачати, їх зараз треба витрачати – зараз закривати якісь там підприємства і платити людям, щоб вони не втрачали зарплати і могли далі жити. Нам треба було приготувати ШВЛ, запустити своє виробництво, в нас проблема з киснем», - вважає колишній соратник Зеленського.

«Люди багаті закупляють цей кисень, тримають в підвалах. У нас кожен тиждень росте захворювання, в нас катастрофічне питання захисту. Люди ходять всюди без масок. Я в Туреччині був, якщо ти без маски, до тебе одразу підходить поліцейський, якщо ти її моментально не вдягаєш, вони штраф тобі луплять. По всій Європі так працює.

Ви не розумієте, якого рівня буде проблема», - резюмує Андрій Богдан.

Джерело: УП.