Петро Порошенко закликав парламент негайно відновити дію антикорупційних законів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Петро Порошенко закликав парламент негайно відновити дію антикорупційних законів

Порошенко: відновити дію антикорупційних законів треба вже сьогодні.

Фото ЄС.

Петро Порошенко закликав парламент негайно відновити дію антикорупційних законів

Негайно відновити дію антикоруційних законів і не йти на поводу олігархічних інтересів закликав народних депутатів України п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко

«Позавчора у мне відбулася зустріч з послами «Великої сімки». У нас досягнута надзвичайно важлива позиція, що терміново треба відновити дію антикорупційних законів. У мене була альтернативна пропозиція, щоб ми скоротили термін підготовки до розгляду цього законопроекту до одного дня і сьогодні розглянули відновлення дії антикорупційних законів», – заявив Петро Порошенко.

Позавчора у мне відбулася зустріч з послами «Великої сімки». У нас досягнута надзвичайно важлива позиція, що терміново треба відновити дію антикорупційних законів.

«Дубінський як людина Коломойського намагається заблокувати розгляд антикорупційних законів, і сьогодні це відомо всій країні і всьому світу. Не йдіть в нього на поводу», – закликав Петро Порошенко.

Джерело: ЄС.