Дивина: «Батьківщина» вперше за 5 років проголосувала за Держбюджет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Дивина: «Батьківщина» вперше за 5 років  проголосувала за Держбюджет

Юлія Тимошенко.

Фото 112Україна.

Дивина: «Батьківщина» вперше за 5 років проголосувала за Держбюджет

Про обставити цієї події на своїй сторінці у facebook іронічно розповів народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв

Він, зокрема, зазначив у своєму дописі: «Парламентське життя повне співпадінь і випадковостей! Акурат перед голосуванням за бюджет в недоступних для преси коридорах ВР було не інакше як випадкове явище: з кабінета Тимошенко вийшов Тимошенко. Одна Юлія - інший Кирило - новий куратор регіональної політики в ОПУ. Після цього Тимошенко (він) пішов у своїх справах, Тимошенко (вона) до зали ВР, де з трибуни чесно заявила, що країна в небезпеці, бюджет це питання економічне, а фракція Батьківщини (яке співпадіння!) вперше з 2015 року підтримала головний фінансовий документ, звісно з найкращих і найчистіших міркувань! )))

Фракція Батьківщини (яке співпадіння!) вперше з 2015 року підтримала головний фінансовий документ, звісно з найкращих і найчистіших міркувань!

Голосування за бюджет - це розділення відповідальності з владою за наслідки. Тимошенко свій вибір зробила і тепер стала частиною цією влади».

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада у першому читанні проголосувала за Держбюджет-2121.

Читайте також: Порошенко вимагає від влади протягом 72-х годин відкрити відомчі лікарні і Феофанію для хворих на ковід.