Рада схвалила штрафи за неносіння масок: скільки доведеться заплатити - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Рада схвалила штрафи за неносіння масок: скільки доведеться заплатити

Нема маски – буде штраф!

Фото 24 канал.

Рада схвалила штрафи за неносіння масок: скільки доведеться заплатити

Штрафуватимуть одразу на місці

Народні депутати більшістю голосів проголосували за законопроєкт №3891 про обов'язкове носіння масок чи респіраторів в громадських місцях і транспорті. Він передбачає штрафи за відсутність маски. При цьому штраф правоохоронці зможуть накладати на місці, а не стягувати через суд.

За відповідне рішення в цілому проголосували 262 нардепи, повідомляє 24 канал.

Законопроєкт передбачає штраф за відсутність маски у фізичних осіб у розмірі від 170 до 255 гривень. Автори законопроєкту пропонують стягувати з громадян штрафи за відсутність маски під час карантину у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті.

Автори законопроєкту пропонують стягувати з громадян штрафи за відсутність маски під час карантину у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті.

Відсутність маски чи респіратора тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто йдеться якраз про вищезазначені суми – від 170 до 255 гривень. Метою проєкту є запобігання розповсюдженню COVID-19 серед громадян України.

 

 

Нардепи сподіваються, що впровадження штрафів дозволить запобігти неконтрольованому збільшенню хворих на коронавірус та перевантаженню медзакладів.

Раніше і глава МОЗ Степанов, і головний санітарний лікар Ляшко розповідали, що правоохоронці будуть складати протоколи і штрафувати порушників відразу на місці.

 

Джерело: 24 канал