У другому турі виборів мера Луцька «Європейська Солідарність» підтримує Богдана Шибу (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
У другому турі виборів мера Луцька «Європейська Солідарність» підтримує Богдана Шибу (Відео)

Богдан Шиба.

Волинь-нова

У другому турі виборів мера Луцька «Європейська Солідарність» підтримує Богдана Шибу (Відео)

Про це кандидат на посаду Луцького міського голови Богдан Шиба повідомив на брифінгу, трансляцію вів «Прямий»

«…Про свою підтримку всіх ініціатив, яку буде пропонувати «Європейська Солідарність» для того, щоб наше місто змінилось у кращий бік, щоб в нашому місті ще сильніше відстоювались європейські цінності, і щоб лучани жили краще», – сказав Шиба.

«…Про свою підтримку всіх ініціатив, яку буде пропонувати «Європейська Солідарність» для того, щоб наше місто змінилось у кращий бік, щоб в нашому місті ще сильніше відстоювались європейські цінності, і щоб лучани жили краще».

Крім того, представник від «Європейської Солідарності» Юрій Моклиця зазначив, що Богдан Шиба є дійсно європейським лідером.

 

 «На щастя, я мав можливість працювати з обома теперішніми претендентами на крісло міського голови і для мене, як представника європейської партії питання взагалі навіть не виникає. Богдан Павлович Шиба — це дійсно європейський лідер, і практично єдиний з двох кандидатів, який може припасувати нашій партії і її цінностям, для мене від початку було це рішення очевидним. Якщо Богдан Павлович буде у другому турі, то я і при можливості, вся команда «Європейської Солідарності» буде його підтримувати. І я думаю, що ми попрацюємо в новій і оновленій Луцькій міській раді вже в якості нової демократичної влади», – сказав Моклиця.

 

Джерело: Прямий.