Приймальні волинських нардепів Палиці та Констанкевич розташовані в бізнес-центрі Коломойського (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Приймальні волинських нардепів Палиці та Констанкевич розташовані в бізнес-центрі Коломойського (Відео)

Партію «За майбутнє», в якій перебувають Ігор Палиця та Ірина Констанкевич, пов’язують з опальним на Заході олігархом Ігорем Коломойським.

Фото Район.Луцьк

Приймальні волинських нардепів Палиці та Констанкевич розташовані в бізнес-центрі Коломойського (Відео)

Їхніми сусідами є відомий українофоб із фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський, а також Тарас Батенко та Руслан Требушкін, які були в числі народних депутатів, за зверненням яких Конституційний Суд прийняв скандальне рішення щодо декларацій

В бізнес-центрі «Міленіум» на вулиці Володимирській у Києві, де розташований офіс олігарха Ігоря Коломойського, свої приймальні мають одразу сім народних депутатів. Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу UA: Перший), пише Цензорю.Нет.

Також сусідами Коломойського виявились двоє депутатів від Волині, - Ірина Констанкевич («За майбутнє»), яка, згідно з даними сайту Верховної Ради, займає весь дев’ятий поверх бізнес-центру, та лідер партії «За майбутнє», друг олігарха Ігор Палиця (займає весь п’ятий поверх).

«Міленіум» належить пов’язаній із Коломойським компанії.

Там мають свої приймальні одіозний Олександр Дубінський із «Слуги народу», колишня працівниця «1+1» Ольга Василевська-Смаглюк («Слуга народу»), «Тарас Батенко» (За майбутнє»), Руслан Требушкін (позафракційний), Олександр Куницький («Слуга народу»). До речі, саме Батенко та Требушкін були в числі тих народних депутатів, за зверненням яких Конституційний Суд прийняв скандальне рішення щодо декларацій.

Також сусідами Коломойського виявились двоє депутатів від Волині, - Ірина Констанкевич («За майбутнє»), яка, згідно з даними сайту Верховної Ради, займає весь дев’ятий поверх бізнес-центру, та лідер партії «За майбутнє», друг олігарха Ігор Палиця (займає весь п’ятий поверх, хоч сам Палиця каже лише про 4 кімнати).

Цікаво, що журналістам не вдалось потрапити чи записатись на прийом у «Міленіум» до жодного з вказаних депутатів. Більшість не навіть не вказали прямих телефонів приймалень. Водночас, автори розслідування відзначають, що статус громадської приймальні депутата утруднює проведення правоохоронцями потенційних обшуків та інших слідчих дій – для цього треба отримувати особисту згоду Генпрокурора.

 

Джерело: Цензор.НЕТ.