COVID-19 прогресує: у чотирьох лікарнях на Волині зайняті усі ліжка з киснем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
COVID-19 прогресує: у чотирьох лікарнях на Волині зайняті усі ліжка з киснем

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

COVID-19 прогресує: у чотирьох лікарнях на Волині зайняті усі ліжка з киснем

Загалом в області є 18 опорних медзакладів де лікують коронавірус

У чотирьох лікарнях, до яких госпіталізовують недужих на коронавірусну інфекцію, не лишилося вільних ліжкомісць із підведеним киснем. Про це Суспільному розповів заступник голови ОДА Ігор Чуліпа.

З 1404 ліжкомісць киснем нині забезпечені 427. Це лише 36% від необіжних 80-ти.

Усі кисневі ліжкомісця, станом на 6 листопада, зайняті у Волинській обласній клінічній лікарні, а також у Горохівській, Ковельській та Луцькій центральних районних лікарнях. З-поміж усіх госпіталізованих волинян - 271 є кисневозалежним, – розповів Ігор Чуліпа. Загалом у лікарнях області з діагнозом «коронавірус» ушпиталено 791 волинянина.

Нагадаємо, наприкінці жовтня уряд зобов'язав очільників обласних державних адміністрацій забезпечити лікарняні ліжка киснем на 80%. Зі слів заступника голови Волинської ОДА, з 1404 ліжкомісць киснем нині забезпечені 427. Це лише 36% від необіжних 80-ти.

В ОДА кажуть, що нині працюють над збільшенням кількості ліжок із киснем.

У Маневицькій ЦРЛ напередодні збільшили кількість ліжкомісць. До цього їх було 58, а госпіталізованих - 64, з них 46 із лабораторно підтвердженим COVID-19. Директор медзакладу підписав розпорядження про розгортання додаткових 15 ліжок.

Кисневої станції у ЦРЛ поки немає. Обходяться концентраторами. Кількість пацієнтів, які потребують кисню постійно змінюється, –розповів медичний директор ЦРЛ Олег Бегаль. З його слів, кисневозалежних у лікарні нині 20 осіб.

«Ми готуємо поки документи, проєктно-кошторисну документацію на встановлення кисневої станції, потому буде тендер, але самі розумієте, за один десь це все не робиться», – розповів лікар.

Нагадаємо, втрата нюху при коронавірусі: лікарі зробили неочікуваний висновок.