У Львові відмовляються від гучних святкувань - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У Львові відмовляються від гучних святкувань

Треба чітко дати меседж — в місті діє чітка заборона проводити такі заходи.

Фото lviv.depo.ua.

У Львові відмовляються від гучних святкувань

Мерія закликає львів'ян відмовитись від гучних святкувань

Під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради міський голова Львова закликав мешканців міста відмовитись від гучних святкування, адже ситуація із коронавірусом лише загострюється. Про це пише Depo.Львів.

Я не можу зрозуміти людей, які в цей складний час організовують весілля, ювілеї, великі вечірки.

 «Враховуючи ситуацію із захворюваністю на Covid-19, ми повинні приймати дуже непрості рішення. Як ви знаєте, в лікарні швидкої медичної допомоги почалися дуже серйозні ремонтні роботи, де буде окремий бокс із 350 ліжок для людей, які потребуватимуть лікування від коронавірусу. Сподіваємось, що ці місця не знадобляться, але дякуємо великій кількості благодійників, які погодились провести цей ремонт за свої кошти. Фактично за кошти міста ми тільки маємо провести кисень і обладнати нові палати. Благодійники продовжують нам допомагати і ми повинні як подякувати, адже вони це все роблять з поваги до громади Львова.

Ми повинні розуміти, що хвиля захворюваності, яка йде, набирає обертів. І для того, щоб місто було в безпеці, нам треба проводити дуже серйозну роз’яснювальну роботу. В першу чергу ця робота має вестись серед львів'ян — треба переконувати, просити їх відмовитись від гучних святкувань. Я не можу зрозуміти людей, які в цей складний час організовують весілля, ювілеї, великі вечірки. Вони цим підставляють не тільки себе, але й велику кількість людей, які є учасниками цих дійств. Треба чітко дати меседж — в місті діє чітка заборона проводити такі заходи. Коронавірус — це серйозна біда, і люди мають це розуміти», — наголосив Андрій Садовий.