Коли в Україну прийдуть морози та сніг - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Коли в Україну прийдуть морози та сніг

Синоптики прогнозують, що сніг в Україні випаде вже у листопаді.

Фото dilo.net.ua.

Коли в Україну прийдуть морози та сніг

Перших морозів варто очікувати вже з 11 листопада

Синоптики прогнозують, що сніг в Україні випаде вже у листопаді. Однак натішитись ним українці не встигнуть, адже температура переважно буде вище нуля. Проте перших морозів таки варто очікувати вже з 11 листопада.

Коли синоптики прогнозують сніг

У північних областях України сніг з дощем випасти у  листопаді. Про це 24 каналу повідомив синоптик Леонід Горбань. Така ж ситуація може бути й у Києві. Щоправда, сніг довго не лежатиме.

Сніг з дощем в Україні, відповідно до прогнозу, може періодично випадати протягом листопада. Зокрема, на початку місяця та в кінці.

Сніг з дощем в Україні, відповідно до прогнозу, може періодично випадати протягом листопада. Зокрема, на початку місяця та в кінці. До слова, у Карпатах перший сніг сипав 14 жовтня. Тоді замело високогір’я, зокрема, гірськолижний курорт Драгобрат.

Коли чекати морозів

Синоптикиня Наталка Діденко попередила, що перші морози, щоправда, невеликі, прийдуть в Україну з 11 листопада. Тоді температура може опуститись нижче нуля.

Так що «перевзувайте» автомобілі, передивіться свій гардероб, кому треба – купіть обігрівач, посміхніться комунальникам, нагодуйте вдвічі більше кота, словом, зустрічайте «мінуси» плюсовими діями,
– зауважила Діденко.

Однак синоптикиня зауважила, що морозів варто чекати вночі. Вдень наразі буде +1…+6 градусів.

Чи буде сніг на початку зими

У грудні синоптики також прогнозують сніги із дощем. Рясні опади будуть на початку грудня. Ближче до Нового року, за прогнозами, – лише дощ.

Середньомісячна кількість опадів у грудні становитиме 20 – 25 міліметрів. Температура повітря у грудні вдень буде приблизно +4…+5 градусів, однак вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -9…-11.

Як відомо, Народний синоптик з Волині напророчив бабине літо після дощику в листопаді.