На Волині постелили новий асфальт на шляху від Смідина до Лукова (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
На Волині постелили новий асфальт на шляху від Смідина до Лукова (Фото)

Ремонт дороги.

Фото – ТОВ «ПБС».

На Волині постелили новий асфальт на шляху від Смідина до Лукова (Фото)

11 кілометрів – як нові. Дорожники працювали і вдень, і вночі

Велике дорожнє будівництво на Волині не оминуло цьогоріч і автошляху територіального значення Т-03-09 /Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/.

Про це інформує Служба автомобільних доріг області.

Цей майже 11-кілометровий відрізок дороги, який дотепер мав чотири різних види дорожнього покриття – білощебеневе, чорнощебеневе, з бруківки та асфальтне, вже повністю вкрито шаром асфальтобетонної суміші. Аби швидше відновити цю ділянку шляху дорожники працювали і в темну пору доби.

Відрізок дороги мав чотири різних види дорожнього покриття – білощебеневе, чорнощебеневе, з бруківки та асфальтне, вже повністю вкрито шаром асфальтобетонної суміші.

 

Незабаром тут нанесуть дорожню розмітку та нові дорожні знаки, а в межах населеноог пункту Смідин – тротуари та лінії зовнішнього освітлення.

 

 

Підрядник – ТОВ «ПБС». Автодорога Т-03-09, протяжністю 151,3 км, пролягає територією Старовижівського, Турійського, Рожищенського, Ківерцівського та Луцького районів нашої області.

У 2020-му ремонтуватимуть ділянку між селами Смідин у Старовижівському районі та Луків на Турійщині.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Служба автомобільних доріг області.