Лікар назвав найімовірніші місця інфікування коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
Лікар назвав найімовірніші місця інфікування коронавірусом

Де можна підхопити ковід?

Фото УНІАН.

Лікар назвав найімовірніші місця інфікування коронавірусом

Найбільшу небезпеку становлять місця великих скупчень людей і замкнуті простори

Найчастіше коронавірусом українці інфікуються у місцях масового скупчення людей. Тоді як підчепити COVID-19 на вулиці практично неможливо.

Про це розповів завідувач Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Михайлюк.

За його словами, найбільшу небезпеку становлять місця великих скупчень людей та замкнуті простори.

«Шанс заразитися коронавірусом на вулиці надзвичайно малий. Найбільшу загрозу становлять все ж таки великі застілля – дні народження, хрестини чи весілля. Тоді збирається велика кількість гостей, і мало хто з них дотримується маскового режиму. Бувало, що після гучних святкувань ми мали спалахи захворювання», – каже Михайлюк.

Михайлюк закликав при можливості  ходити пішки.

 

Лікар наголошує, що за можливості варто перенести такі заходи, або ж святкувати у вузькому колі.

 

 

«Ще однією загрозою є громадський транспорт, точніше правила поведінки у ньому. Останнім часом спостерігаємо переповнені автобуси, в яких їдуть пасажири без масок. Саме за таких умов неабияк зростає ризик захворіти, бо люди перебувають у закритому просторі на невеликій відстані один від одного», – додав медик.

Михайлюк закликав за можливості  ходити пішки. «Якщо проїзду у громадському транспорті не уникнути, тоді краще дочекатися автобуса із малою кількістю пасажирів і в обов’язковому порядку 

Джерело: УНІАН.