«Місць у лікарнях не буде навіть в коридорах»: Шмигаль прокоментував необхідність введення карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
«Місць у лікарнях не буде навіть в коридорах»: Шмигаль прокоментував необхідність введення карантину

Карантин необхідний.

Фото – сайт Володимирець.

«Місць у лікарнях не буде навіть в коридорах»: Шмигаль прокоментував необхідність введення карантину

Медична система може не витримати потік інфікованих COVID-19

Глава Кабінету Міністрів Денис Шмигаль пояснив необхідність карантину тим, що інакше вже до середини грудня в лікарнях можуть закінчитися місця для інфікованих коронавірусом.

Про це він сказав під час засідання уряду в середу, 11 листопада, передає ТСН.

Саме тому, за його словами, карантинні обмеження варто посилити хоча б у вихідні.

«У нас же завдання – не зупинити присутність людей у розважальних закладах, закладах харчування. У нас завдання – зменшити потоки людей у метро, у маршрутних таксі, транспорті, зменшити соціальні контакти людей у вихідні дні для того, щоб зупинити зростання хвороби в Україні», – наголосив він. 

Завдання – зменшити потоки людей у метро, у маршрутних таксі, транспорті, зменшити соціальні контакти людей у вихідні дні для того, щоб зупинити зростання хвороби в Україні

 

Прем'єр пояснив, що медична система може просто не впоратися з потоком пацієнтів до лікарняних закладів. «Якщо нічого не зробити, вже 10-15 грудня медична система не зможе приймати жодну людину. Місць у лікарнях не буде навіть в коридорах», – наголосив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Кабмін вирішив в Україні запровадити карантин вихідного дня для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Він почне діяти від 14 листопада. Таким чином, на вихідних будуть забороняти працювати розважальним закладам, ресторанам, кафе, спортзалам та непродуктовим магазинам, ТРЦ, а також проводити культурні заходи. 

Джерело: ТСН