Дублі Кизилатеша та Оринчака приносять «Волині» дві перемоги (Відео)

Оце емоції!

Фото fcvolyn.net

А вже цієї неділі лучани зіграють зі своїм найближчим та найпринциповішим суперником — рівненським «Вересом»

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 11–й тур. «Гірник–Спорт» (Горішні Плавні) – «Волинь» (Луцьк) – 0:3 (0:1 – Джемаль Кизилатеш, 6 хв.; 0:2 – Джемаль Кизилатеш, 13 хв.; 0:3 – Євген Протасов, 36 хв.)

Луцька «Волинь» після прикрої домашньої поразки краматорському «Авангарду» виправилася у виїзному поєдинку із «Гірником–Спортом» із Горішніх Плавнів.

Не минули й стартові чверть години гри, а Джемаль Кизилатеш вже встиг оформити дубль. Ще до перерви Євген Протасов довів рахунок до розгромного і, як згодом з’ясувалося, встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Загалом цей матч став чи не найяскравішим для «Волині» від початку сезону. А наставник лучан Василь Сачко був визнаний тренером туру.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 11–й тур. «Верес» (Рівне) – «Металіст 1925» (Харків) – 0:0

Зустріч рівнян із харків’янами у Львові сильнішого не виявила. Ця нічия стала для «Вереса» вже третьою у нинішньому сезоні.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 12–й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Оболонь» (Київ) – 2:1 (1:0 – Богдан Оринчак, 4 хв.; 1:1 – Олексій Майданевич, 87 хв.; 2:1 – Богдан Оринчак, 90+4 хв.)

Вже в дебюті домашнього поєдинку з «Оболонню» Богдан Оринчак вивів «Волинь» уперед.

Мінімальний рахунок на користь лучан тримався на табло аж до 87–ї хвилини, коли Олексій Майданевич таки розписався у воротах Владислава Леванідова.

На четвертій доданій хвилині Богдан Оринчак робить дубль і приносить «Волині» перемогу!

Проте справжнім героєм з поля судилося піти таки Богданові Оринчаку! На четвертій доданій хвилині він робить дубль і приносить «Волині» перемогу!

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 12–й тур. «Альянс» (Липова Долина) – «Верес» (Рівне) – 2:1 (0:1 – Геннадій Пасіч, 10 хв.; 1:1 – Сергій Загинайлов, 52 хв.; 2:1 – Сергій Загинайлов, 87 хв.)

Рівняни в Охтирці поступилися «Альянсу» з Липової Долини, хоча й перемагали після першого тайму.

Друга поспіль втрата очок на тлі двох перемог «Волині» призвели до того, що «Верес» спочатку дозволив лучанам наздогнати себе в турнірній таблиці, а згодом і обійти.

Результати 11 туру: «Авангард» — «Полісся» — 0:3; «Гірник–Спорт» — «Волинь» — 0:3; «Верес» — «Металіст 1925» — 0:0; «Прикарпаття» — «Кристал» — 1:1; «Кремінь» — «Миколаїв» — 1:1; «ВПК–Агро» — «Нива» — 1:0; «Чорноморець» — «Агробізнес» — 0:1; «Оболонь» — «Альянс» — 2:0.

Результати 12 туру: «Кристал» — «Чорноморець» — 0:4; «Авангард» — «Гірник–Спорт» — 0:3; «Полісся» — «Нива» — 0:1; «Агробізнес» — «Кремінь» — 5:1; «Металіст 1925» — «Прикарпаття» — 1:0; «Альянс» — «Верес» — 2:1; «Волинь» — «Оболонь» –2:1; «ВПК–Агро» — «Миколаїв» — 0:4.

16  «Кристал» (Херсон) 11 1 1 9 10-23 4

У гонці бомбардирів лідирує Руслан Черненко («Агробізнес») – 7 голів (5 – з пенальті).

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга А. 10-й тур. «Волинь-2» (Луцьк) – «Оболонь-2» (Київ) – 1:1 (0:1 – Дмитро Сичевський, 22 хв.; 1:1 – Назарій Богомаз, 46 хв.)

Фарм-клуб «Волині» вперше зіграв унічию, набрав сім очок і посідає десяте місце в турнірній таблиці серед 14 команд.