Ярмоленко, Циганков, Сидорчук та Коваленко здали позитивні тести на COVID-19: матч зі збірною Німеччини під величезним питанням - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Ярмоленко, Циганков, Сидорчук та Коваленко здали позитивні тести на COVID-19: матч зі збірною Німеччини під величезним питанням

Сказитися можна!

Фото УАФ.

Ярмоленко, Циганков, Сидорчук та Коваленко здали позитивні тести на COVID-19: матч зі збірною Німеччини під величезним питанням

Завтра на українців чекає ще одне тестування

Чотири футболісти і один співробітник збірної України здали позитивні тести на коронавірус перед матчем Ліги націй зі збірною Німеччини.

Про це на прес-конференції повідомив головний тренер збірної України Андрій Шевченко, інформує УНІАН.

«Прийшли результати тестів. Ситуація така, що п'ять з них позитивні, в тому числі чотири - у гравців. Ці люди залишилися в готелі, вони ізольовані. 14 листопада на нас чекає ще одне тестування», - сказав Шевченко.

УАФ на офіційному сайті повідомила, що позитивні тести здали Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков та Віктор Коваленко.

Він також повідомив, що рішення по матчу буде прийматися пізніше:

«Я не знаю, чи може бути скасований матч. Нас поставили до відома, що вранці 14 листопада ми повинні пройти ще одне тестування. Рішення прийматимуть УЄФА, організатори матчу, уряд Німеччини. У команді є зараження».

УАФ на офіційному сайті повідомила, що позитивні тести здали Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков та Віктор Коваленко.

Решта футболістів команди вирушили на вечірнє тренування в Лейпцігу.

Матч Німеччина - Україна повинен пройти 14 листопада в Лейпцигу. Початок зустрічі - о 21.45.