У Володимирі оштрафували пенсіонерку за те, що обміняла 73 гривні на 10 злотих - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
У Володимирі оштрафували пенсіонерку за те, що обміняла 73 гривні на 10 злотих

У пенсіонерки вилучили дві монети по 5 злотих республіки Польща у дохід держави.

Фото БУГ.

У Володимирі оштрафували пенсіонерку за те, що обміняла 73 гривні на 10 злотих

У Володимирі-Волинському жінка незаконно займалася валютними операціями на території госпрозрахункового ринку. За це її притягнули до адміністративної відповідальності

Про це пише БУГ з посиланням на  Княжий Град та постанову Володимир-Волинського міського суду.

Як йдеться у матеріалах справи, 2-го жовтня близько обіду жінка перебуваючи на території Володимир-Волинського госпрозрахункового ринку, здійснювала валютні операції, а саме здійснила обмін 73 грн на 10 польських злотих.

«Своїми діями особа вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.162 КУпАП (Порушення порядку здійснення валютних операцій – Ред.)»

«Своїми діями особа вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.162 КУпАП (Порушення порядку здійснення валютних операцій – Ред.)», – йдеться у постанові суду.

У суді жінка свою вину визнала повністю, щиро розкаялася. Просила суворо не карати,  оскільки зараз перебуває на пенсії і отримує незначні пенсійні виплати.

Її визнали винною і визначили адміністративне стягнення: попередження з конфіскацією валютних цінностей, а саме дві монети по 5 злотих республіки Польща у дохід держави.

Також вона сплатить 420 гривні 40 копійок судового збору в користь держави.

Джерело: БУГ.