Україна поступається Німеччині в Лейпцигу (Відео)

Дива не сталося...

Ілюстрація youtube.com.

Хоча підопічні Шевченка й забили першими

Ліга націй УЄФА. Ліга А. Група 4. 5-й тур. Німеччина – Україна – 3:1 (0:1 – Роман Яремчук, 12 хв.; 1:1 – Лерой Зане, 23 хв.; 2:1 – Тімо Вернер, 33 хв.; 3:1 – Тімо Вернер, 64 хв.).

14 листопада 2020 року. Лейпциг (Німеччина). Стадіон «Ред Булл-Арена». Головний суддя Овідіу Гацеган (Румунія).

Початок цього поєдинку був схожий для нас на казку: вже на 12-й хвилині нападник бельгійського «Гента» Роман Яремчук виводить збірну України вперед.

Початок цього поєдинку був схожий для нас на казку: вже на 12-й хвилині нападник бельгійського «Гента» Роман Яремчук виводить збірну України вперед.

Щоправда, ще до переви німці змінили ситуацію на свою користь: забивали Лерой Зане та Тімо Вернер.

У другому таймі Вернер оформив дубль і, значою мірою, зняв питання щодо переможця.

Варто зауважити, що після перерви м'яч після ударів українців тричі потрапляв у стійку воріт суперника. А Роман Яремчук мав нічогеньку нагоду вдруге засмутити Мануеля Ноєра. Проте, німці аж ніяк не втрачали контроль над ситуацією.

В іншому матчі групи швейцарці вдома вели в поєдинку з іспанцями. Серхіо Рамос дічі не реалізував пенальті. Проте нічию 1:1 «фурія роха» таки видряпала.