На фронті окупанти гатили з гранатометів, а також вели снайперський вогонь (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
На фронті окупанти гатили з гранатометів, а також вели снайперський вогонь (Відео)

І де та тиша?

Ілюстрація ООС.

На фронті окупанти гатили з гранатометів, а також вели снайперський вогонь (Відео)

Для збереження життя та здоров’я українських захисників наші воїни дали адекватну відповідь

Штаб ООС поширив ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.30 15 листопада 2020 року

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контролюється українськими захисниками.

Упродовж минулої доби, 14 листопада, у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід збройні формування Російської Федерації та її найманці три рази порушили режим припинення вогню.

Так, у районі населеного пункту Водяне в обідній час противник застосував автоматичний станковий гранатомет, а ввечері збройні провокації продовжилися поруч Водяного, що на Приазов’ї. На цій ділянці, одночасно з гранатометами різних систем, стрілецькою зброєю зафіксовано відкриття вогню ворожим снайпером з боку тимчасово окупованої Ужівки. Для збереження життя та здоров’я українських захисників наші воїни дали адекватну відповідь, після чого режим тиші було відновлено.

Серед військовослужбовців Об’єднаних сил втрат немає.

Бойових втрат і поранень серед українських захисників унаслідок ворожих пострілів не було.

Від початку поточної доби, 15 листопада, російсько-окупаційні війська один раз порушили досягнуті мирні домовленості, здійснивши кілька неприцільних пострілів зі стрілецької зброї в районі Мар’їнки.

Серед військовослужбовців Об’єднаних сил втрат немає.

Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року, однак готові адекватно відреагувати у разі загрози їхньому життю та здоров’ю.