В зоні ЧАЕС затримано трьох порушників з металошукачами та пістолетом (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
В зоні ЧАЕС затримано трьох порушників з металошукачами та пістолетом (Фото)

З пістолетом "гуляли" по зоні ЧАЕС.

Фото ДПСУ.

В зоні ЧАЕС затримано трьох порушників з металошукачами та пістолетом (Фото)

Під час виконання завдань з підтримання режиму радіаційної безпеки в зоні відчуження, прикордонники відділу «Млачівка» Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції виявили на відселеній території трьох осіб

Двоє чоловіків та жінка, жителі столиці, незаконно проникли в зону з метою екстремального туризму. Порушники мали з собою металошукачі та лопати, крім того, в одного з чоловіків наряд виявив травматичний 9-мм пістолет марки ПМ-Т та три магазини, споряджені набоями до нього. Як з’ясувалось, дозволу на право носіння та зберігання пістолета киянин не мав.

Порушники мали з собою металошукачі та лопати, крім того, в одного з чоловіків наряд виявив травматичний 9-мм пістолет марки ПМ-Т. 

Щодо затриманих громадян складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення».

 

 Травматичну зброю та боєприпаси вилучено представниками Національної поліції для з’ясування усіх обставин справи.

 

Нагадаємо, ковельчанину, який продавав містянам ганджубас, дали два роки умовно.

Джерело: Державної прикордонної служби України.