Футболіст збірної Олександр Зінченко після матчу з Німеччиною: Люди бажають мені і моїй родині смерті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Футболіст збірної Олександр Зінченко після матчу з Німеччиною: Люди бажають мені і моїй родині смерті

Гравець просить вболівальників бути з командою.

Фото Footboom.

Футболіст збірної Олександр Зінченко після матчу з Німеччиною: Люди бажають мені і моїй родині смерті

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко відреагував на критику в його бік після минулого поєдинку національної команди (1:3)

Зінченко образився на фанатів української футбольної команди, які критикували його після поразки від Німеччини. Про це він написав у інстаграмі, передає sport.24tv.ua.

Нас всіх з вами чекає фінал, будьте з командою.

Футболіст пише: «Читаючи весь бруд, який вилилмвся на мене і мою сім'ю після вчорашньої гри, в черговий раз переконався, який у нас народ, і як вони вміють підтримувати. На щастя чи на жаль, попит вже такий, що помилятися на чужій половині поля вже недозволено. За втрату м'яча на чужій половині поля, я повторюся, люди бажають тобі і твоїй родині смерті».

«Відчуваючи відповідальність за поразку на собі, звертаюся до адекватних уболівальників, яких у нас, на жаль, залишилося мало. Нас всіх з вами чекає фінал, будьте з командою», – наголосив Зінченко.

Нагадаємо, «Волинь» програла «Вересу» – 0:2.