Хлопець, якого в Україні знають як героя, вдарив електрошокером фельдшерку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Хлопець, якого в Україні знають як героя, вдарив електрошокером фельдшерку

Правоохоронці з'ясовують обставини інциденту.

Фото Victor Vizu.

Хлопець, якого в Україні знають як героя, вдарив електрошокером фельдшерку

17-річний юнак у Черкасах викликав швидку, скаржився на біль у серці. Приїзд медиків завершився скандалом

Підліток вдарив фельдшерку електрошокером. Інцидент набув розголосу у місцевих ЗМІ, бо цього хлопця вся Україна знає як героя, передає «24 канал».

Інцидент стався у п'ятницю, 13 листопада, ввечері, але розголосу набув дещо згодом – коли стало відомо, що головний його фігурант є відомою особою. Хлопчина, який викликав швидку та вдарив струмом фельдшерку у Черкасах, у 2016 році врятував життя двом дівчаткам на Дніпрі. Про все це написало видання «Дзвін» та інші місцеві ЗМІ.

Під час кожного виклику трапляються скандали. І після кожного від відомого геройським вчинком хлопця сипляться скарги на всі можливі урядові лінії, до Кабінету Міністрів, в Офіс Президента...

Медики кажуть, що від хлопця часто надходять виклики – або до нього, або до його бабусі. До того ж вони добре знають хлопця як героя, який врятував дівчат 7 та 8 років з-під криги на Дніпрі у 2016 році. 

Однак зараз чи не під час кожного виклику трапляються скандали. І після кожного від відомого геройським вчинком хлопця сипляться скарги на всі можливі урядові лінії, до Кабінету Міністрів, в Офіс Президента тощо.

Не обійшлося без скандалу й цього разу. 21-річна фельдшерка зробила ЕКГ та виміряла тиск пацієнту начебто під супровід коментарів нецензурними словами. Жінка не побачила підтвердження скарг хлопця.

Читайте також: Інфаркти та інсульти вбивають не менш безжально, ніж COVID‑19.

Тоді він почав сперечатися, розкидаючи речі, трощити все кулаками, а потім витягнув електрошокер. У підсумку фельдшерка зазнала удару струмом. Вона перебуває у лікарні з порушеннями серцевого ритму.

На місце інциденту довелося викликати поліцію.