![На Волині релігійній громаді передадуть пам’ятку архітектури](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/x2/5lddzb-ggvpq6kcvupgxpexiso4gpj4xrqvsx2f.jpg)
Біличі на Іваничівщині.
На Волині релігійній громаді передадуть пам’ятку архітектури
У постійне безоплатне користування церкву передали ПЦУ
Культову споруду, пам’ятку архітектури місцевого значення отримає релігійна громада села Біличі Іваничівського району.
Про передачу культової споруди йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА, пише ВолиньОнлайн.
Вирішили передати у постійне безоплатне користування для релігійних потреб вказаній релігійній громаді культову споруду, пам’ятку архітектури місцевого значення.
Враховуючи звернення настоятеля Свято-Михайлівської релігійної громади Православної церкви України села Біличі Іваничівського району, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України користування культовим майном, вирішили передати у постійне безоплатне користування для релігійних потреб вказаній релігійній громаді культову споруду, пам’ятку архітектури місцевого значення (охоронний № 140-Вл), що розташована у селі Біличі.
Читайте також: Кіпрська церква визнала ПЦУ.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)