Заступникам директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру в одержанні хабаря (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
Заступникам директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру в одержанні хабаря (Фото)

«Геніальна» схема провалилася.

Фото пресслужби Волинської обласної прокуратури.

Заступникам директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру в одержанні хабаря (Фото)

Задокументовано два епізоди отримання посадовцями неправомірної вигоди, загальна сума якої становить 48 тисяч гривень

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури 16 листопада 2020 року двох заступників директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» викрито під час одержання ними від суб’єкта господарювання неправомірної вигоди в сумі 25 тисяч гривень.

Договори укладалися лиш із тими суб’єктами господарювання, які погоджувалися на такі умови «співпраці».

Слідство встановило, що посадовці налагодили схему одержання від підприємців «відкатів» у розмірі 20 % від вартості виконаних за договорами підряду робіт зі встановлення систем відеоспостереження на об’єктах будівництва та автодорогах на території Волинської області.

Договори укладалися лиш із тими суб’єктами господарювання, які погоджувалися на такі умови «співпраці».

У ході проведення санкціонованих судом обшуків у фігурантів провадження та інших осіб, чия причетність до вчинення цього злочину встановлюється, вилучено грошові кошти в сумі 130 000 гривень, 2800 доларів США та 1600 євро, печатки семи різних підприємств, чорнові записи, травматичний пістолет, ніж, набої до гладкоствольної рушниці, комп’ютерну техніку, системи відеоспостереження й мобільні телефони.

Обом затриманим у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України посадовцям повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 368 КК України).

Прокурори наполягатимуть на обранні їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відстороненні від займаних посад.

Викриття посадовців – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.

Нагадаємо, клуб сина одного із начальників Нацполіції працював під час карантину вихідного дня.