На Волині керівництво служби місцевих автомобільних доріг та будівництва організувало «схему відкатів» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
На Волині керівництво служби місцевих автомобільних доріг та будівництва організувало «схему відкатів» (Фото)

Триває слідство.

Фото Національної поліції України.

На Волині керівництво служби місцевих автомобільних доріг та будівництва організувало «схему відкатів» (Фото)

Неправомірну вигоду посадовці вимагали за укладання договорів із встановлення відеокамер на об’єктах будівництва в межах програми «Велике будівництво», у тому числі й на автомобільних дорогах області

В ході слідства оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області, слідчі слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури викрили та задокументували протиправну діяльність групи посадовців служби місцевих автомобільних доріг та будівництва облдержадміністрації.

У Луцьку правоохоронці затримали під час одержання чергової суми неправомірної вигоди одного з фігурантів. Один із керівників служби отримав 25 тисяч гривень для подальшої передачі частини коштів іншим учасникам «схеми».

20 відсотків «відкату» від загальної суми договорів, а саме 60 тисяч гривень, повинен був надати підрядник за укладання угод щодо встановлення камер відеонагляду.

16 листопада у Луцьку правоохоронці затримали під час одержання чергової суми неправомірної вигоди одного з фігурантів. Один із керівників служби отримав 25 тисяч гривень для подальшої передачі частини коштів іншим учасникам «схеми».

Раніше було задокументовано факти отримання ними 23 тисяч гривень та встановлення системи відеонагляду вартістю 12 тисяч гривень у квартирі одного з посадовців.

Нагадаємо, чоловік генпрокурора звільнився з МВС, отримав 750 тисяч гривень виплат і за 10 днів поновився на посаді.

Наразі у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано двох посадовців. Вирішується питання про оголошення фігурантам  підозр за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання стосовно них запобіжних заходів.

 
Джерело: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.