Звільнили директора служби місцевих автодоріг Волині, який причетний до організації «схеми відкатів» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Звільнили директора служби місцевих автодоріг Волині, який причетний до організації «схеми відкатів»

Свиридов.

Фото ІА Волинські новини.

Звільнили директора служби місцевих автодоріг Волині, який причетний до організації «схеми відкатів»

Керівництво служби місцевих автомобільних доріг та будівництва організувало «схему відкатів»

Ігор Свиридов, який обіймав посаду директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області», звільнений.

Про це ІА Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

У пресслужбі Волинської облдержадміністрації цю інформацію підтвердили і повідомили, що Ігор Свиридов звільнений із займаної посади ще з 2 листопада. Заява на звільнення написана за угодою сторін.

20 відсотків «відкату» від загальної суми договорів, а саме 60 тисяч гривень, повинен був надати підрядник за укладання угод щодо встановлення камер відеонагляду.

 

 


Нагадаємо, на Волині керівництво служби місцевих автомобільних доріг та будівництва викрили в організації схеми відкатів. До схеми причетні двоє заступників директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області».  20 відсотків «відкату» від загальної суми договорів, а саме 60 тисяч гривень, повинен був надати підрядник за укладання угод щодо встановлення камер відеонагляду. Посадовців затримали 16 листопада під час одержання ними від суб’єкта господарювання неправомірної вигоди в сумі 25 тисяч гривень.

 

Відкати.
Відкати.

 

 
Свиридов.

 

 

Джерело: ІА Волинські новини.