Побиття ветеранів АТО у Львові: волинського поліцейського звільнили - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Побиття ветеранів АТО у Львові: волинського поліцейського звільнили

Поліцейського з Ковеля звільнили.

Фото ТСН.

Побиття ветеранів АТО у Львові: волинського поліцейського звільнили

Виннні намагалися вирішити питання грошима

Поліцейських із Ковеля та Бережан, які побили ветеранів АТО у Львові, звільнено. Щодо чернівецького копа ще триває службове розслідування. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Нагадаємо, у Львові на ветеранів АТО напали троє поліцейських з Волині, Чернівців і Тернополя

Троє поліцейських у ніч проти понеділка побили двох чоловіків у середмісті, коли ті саме поверталися додому. За словами потерпілих, нападники поводили себе агресивно й були п'яні. Утекли лише після того, як до них викликали поліцію. Але через кількасот метрів їх уже затримали патрульні, бо ті були закривавлені. 

Нападники поводили себе агресивно й були п'яні.  Хіхікаючи розказували, що всі довкола дураки, а їх відмажуть, бо вони самі поліція. 

Після цього ж намагалися вирішити питання грошима. Як пізніше з'ясовувалося - усі вони поліцейські з різних регіональних підрозділів, а у Львові перебували поза службою. Територіальне управління Держбюро розслідувань уже розпочало кримінальне провадження.

 

 

 

«Вони хіхікаючи розказували, що всі довкола дураки, а їх відмажуть, бо вони самі поліція. Після цього мені дзвонили не менше 4 родичів, двоє з яких є працівниками поліції і пропонували порішати баблом», - розповів потерпілий Андрій Мочурад.

Як ми раніше повідомляли, напад стався на проспекті Свободи у ніч на 16 листопада. За словами потерпілих, поліцейські накинулись на них з кулаками зі спини. 

Джерело: ТСН