Волинянина, який вчинив низку розбоїв, госпіталізують до психіатричного закладу із посиленим наглядом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Волинянина, який вчинив низку розбоїв, госпіталізують до психіатричного закладу із посиленим наглядом

Грабіжника лікуватимуть.

Фото Pxhere.

Волинянина, який вчинив низку розбоїв, госпіталізують до психіатричного закладу із посиленим наглядом

У жовтні-листопаді минулого року зловмисник перестрівав та тероризував громадянина, вимагаючи раз-по-раз передавати йому кошти, й у такий спосіб заволодів 1000 гривень

Луцький міськрайонний суд задоволив підтримане прокурорами Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури клопотання слідчих та застосував до 23-річного мешканця Нововолинська, який вчинив низку грабежів та вимагання, примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом.

Упродовж вересня 2019 – лютого 2020 чоловік п’ять разів нападав на людей у під’їздах будинків, на вулицях шахтарського міста, а один раз – проникнувши у житло, й, застосовуючи погрози й насильство, відбирав гроші та цінності.

 

Упродовж вересня 2019 – лютого 2020 чоловік п’ять разів нападав на людей у під’їздах будинків, на вулицях шахтарського міста, а один раз – проникнувши у житло, й, застосовуючи погрози й насильство, відбирав гроші та цінності (всього на суму понад 7 тис. грн).

Згодом експертиза засвідчила, що чоловік був у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання, відтак надалі перебуватиме у психіатричному закладі із посиленим наглядом.

Нагадаємо, через дії сільради в Луцькому районі відкрили кримінал.

Довідково: Згідно ч. 4 ст. 94 КК України, госпіталізація до закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, не пов’язане з посяганням на життя інших осіб, і за своїм психічним станом не становить загрози для суспільства, але потребує тримання у закладі з надання психіатричної допомоги та лікування в умовах посиленого нагляду.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.