Здолала COVID-19, але померла від інсульту: на Волині поховали ексочільницю сільради (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Здолала COVID-19, але померла від інсульту: на Волині поховали ексочільницю сільради (Фото)

Світла пам'ять!

Фото volynnews.

Здолала COVID-19, але померла від інсульту: на Волині поховали ексочільницю сільради (Фото)

Попрощалися з активісткою сьогодні, 19 листопада, у рідному селі Навіз.

18 листопада через ускладненння внаслідок перенесеного COVID-19 перестало битися серце 71-річної ексочільниці однієї із селищних рад на Волині.

У 80-х роках Людмила Клімішина займала посаду голови селищної ради у селі Навіз Рожищенського району. Була очільницею Рожищенської районної волонтерської громадської організації «Жіноча рада».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо із власних джерел.

Як повідомила подруга померлої, жінка протягом тривалого часу лікувалась від COVID-19, і таки здолала його, але хвороба підкосила здоров’я жінки, і 18 листопада вона померла від інсульту у лікарні.

Так, у 80-х роках Людмила Клімішина займала посаду голови селищної ради у селі Навіз Рожищенського району. Була очільницею Рожищенської районної волонтерської громадської організації «Жіноча рада». Неодноразово збирала й передавала допомогу українським військовим у зону ООС. Поховали активістку учора, 19 листопада, у рідному селі Навіз.