Ресторатори зняли штани і записали звернення до уряду (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Ресторатори зняли штани і записали звернення до уряду (Відео)

Ролик вийшов ефектним.

Скрін із відео.

Ресторатори зняли штани і записали звернення до уряду (Відео)

Львівські підприємці просять скасувати карантин вихідного дня та, за потреби, ввести повний локдаун на кілька тижнів

Натомість власники ресторанного бізнесу просять посилити контроль за дотриманням протиепідеміологічних вимог. Відеозвернення, яке записали на площі Ринок, підприємці оприлюднили 18 листопада, передає Zaxid.net.

У записі ролика взяли участь засновники «Холдингу емоцій !Fest» Андрій Худо та Юрко Назарук, співвласник Театру пива «Правда» Юрій Заставний, власник мережі «Майстерня карамелі» та ресторану Tante Sophie Андрій Дзюбан, власник кав'ярень «Світ кави» Маркіян Бедрій та засновник низки львівських ресторанів Вардкес Арзуманян.

У той час, коли інші країни пропонують реальні плани боротьби з епідемією та роблять реальні кроки, наш уряд вводить карантин вихідного дня, котрий нічого не змінить, лиш уб’є наш бізнес.

«У час, коли наші простори обладнані всім необхідним, щоб бути безпечними, тисячі людей перебувають у метро, маршрутках, супермаркетах та, зрештою, просто на вулицях без дотримання карантинних вимог і жодного контролю. І в той час, коли інші країни пропонують реальні плани боротьби з епідемією та роблять реальні кроки, наш уряд вводить карантин вихідного дня, котрий нічого не змінить, лиш уб’є наш бізнес, який ми робили десятиліттями, і вижене тисячі наших людей на вулиці без засобів на прожиття і лікування», – сказав Андрій Дзюбан.

Читайте також: «Людина їсть не тільки у будні»: у Луцьку ресторатори вийшли на протест

Ресторатори пропонують скасувати карантин вихідного дня, натомість почати реально, а не показово контролювати виконання безпекових вимог, зокрема дотримання дистанції, носіння масок та кількість пасажирів у транспорті.

«Ми перші закриємось, як тільки знатимемо, що говорити нашим працівникам. Краще закритися зараз, щоб знову відкритися на свята, бо у Львові Різдво не зупинить жоден карантин», – говорить у відеозверненні Юрій Заставний.

Підприємці кажуть, що згодні на повний локдаун, під час якого заборонять роботу всім установам на два-три тижні. Наприкінці відео ресторатори з’являються у кадрі без штанів.

«Ви вже залишили нас без штанів. Ми не дамо цього зробити з тисячами наших людей», – підсумували у відео ресторатори.