У Європі наразі помирають від COVID-19 кожні 17 секунд, – ВООЗ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
У Європі наразі помирають від COVID-19 кожні 17 секунд, – ВООЗ

Системи охорони здоров’я перевантажені.

Фото Pixabay.

У Європі наразі помирають від COVID-19 кожні 17 секунд, – ВООЗ

Представники Всесвітньої організації охорони здоров'я висловили стурбованість через високу смертність серед пацієнтів з коронавірусом в Європі

Глава Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге під час  брифінгу 19 листопада відзначив, що минулого тижня згаданий показник в країнах Європи підскочив на 18 відсотків. За його словами, на регіон припадає 28 відсотків зареєстрованих у світі випадків коронавірусної інфекції. Про це повідомляє газета The Telegraph, передає bykvu.com.

«Минулого тижня в Європі було зафіксовано понад 29 тисяч жертв COVID-19. Це означає, що одна людина помирає кожні 17 секунд», – зазначив він.

При цьому Клюге визнав, що останні показники захворюваності виявилися  оптимістичнішими – вперше за три місяці було виявлено зниження кількості нових інфікованих. Це, на думку ВООЗ, свідчить про ефективність вжитих заходів. Клюге закликав не відмовлятися від обмежень занадто швидко і нагадав, що в цілому картина по регіону спостерігається доволі  похмура.

Минулого тижня в Європі було зафіксовано понад 29 тисяч жертв COVID-19.

 

«Ми помічаємо все більше сигналів, що свідчать про перевантаженість систем охорони здоров’я. Зокрема, у Франції палати інтенсивної терапії заповнені більш ніж на 95 відсотків всього за 10 днів», – додав глава Європейського бюро організації.

Читайте також: У Луцькому геріатричному пансіонаті – спалах коронавірусу, четверо людей померли.

Він також закликав дотримуватися озвучених раніше рекомендацій.

Раніше повідомлялося, що понад 60% українців виступають проти введення в країні жорсткого карантину (локдауну) через ситуацію із коронавірусом COVID-19.