У Луцькому геріатричному пансіонаті – спалах коронавірусу, четверо людей померли - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
У Луцькому геріатричному пансіонаті – спалах коронавірусу, четверо людей померли

У закладі провели медичне сортування хворих, виділили окремий поверх для хворих, їх ізолювали та забезпечили медичне спостереження

Фото Цензор.НЕТ.

У Луцькому геріатричному пансіонаті – спалах коронавірусу, четверо людей померли

У Луцькому геріатричному пансіонаті станом на 20 листопада зафіксували 50 випадків коронавірусної інфекції

Про це йшлося у п’ятницю, 20 листопада, під час брифінгу в ОДА, повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».
Заступниця директора Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Костирка розповіла, що захворіли 39 підопічних пансіонату та 11 працівників закладу.

У закладі провели медичне сортування хворих, виділили окремий поверх для хворих, їх ізолювали та забезпечили медичне спостереження.

Для локалізації спалаху у пансіонаті на COVID-19 протестували 75 мешканців та 28 працівників. У результаті хворобу підтвердили в 18 підопічних та 3 працівників.
«У закладі провели медичне сортування хворих, виділили окремий поверх для хворих, їх ізолювали та забезпечили медичне спостереження. Більшість із захворілих лікуються амбулаторно, 2 госпіталізовані в обласну інфекційну лікарню. На жаль, оскільки це особи похилого віку, 4 людей померли», - повідомила Надія Костирка.

Джерело: Волиньпост.