Речі викинули через вікно: жінку з пневмонією виставили з лікарні, вона померла (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Речі викинули через вікно: жінку з пневмонією виставили з лікарні, вона померла (Фото, відео)

Волинь-нова

Речі викинули через вікно: жінку з пневмонією виставили з лікарні, вона померла (Фото, відео)

Після резонансу в ЗМІ в лікарні пообіцяли в усьому розібратися і провести службове розслідування

74-річна пенсіонерка померла в Бобровиці на Чернігівщині після того, як її виставили з пневмонією з лікарні.

Про кричущий випадок розповіли журналісти телеканалу NEWSone, передає odessa.politeka.net. 

Пенсіонерку Катерину Іванівну побачили на лавочці небайдужі люди. Її трясло, вона задихалася і скаржилася на те, що у неї болять голова і легені. У такому стані її відправили додому з Бобровицької лікарні, де лікують пацієнтів з коронавірусом.

За словами жінки, яка перебувала поруч зі старенькою, все інфекційне відділення спостерігало за стражданнями пенсіонерки, але ніхто навіть не вийшов, хоча вона годину дзвонила в двері.

За словами очевидців, речі пенсіонерки викинули через вікно й нахамили.

Вдома стан жінки погіршився й вона почала задихатися, тому хвору знову забрала швидка. Однак лікувати пацієнтку було вже пізно, вона померла. Хоча ще тиждень тому в лікарні говорили, що у неї немає нічого страшного.

«Їй ввечері стало погано. Боліла голова, вона не розуміла, що відбувається. Ще й відмовила повністю ліва рука, ні на що не реагувала. Приїхала швидка й медики повідомили: «Нічого страшного, буває», – розповіли журналістам близькі люди пенсіонерки.

Жінку відправили до відділення для хворих з вірусом, що не зробивши ПЛР-тест. Пізніше взяли аналізи, а в ув'язненні написали, що тест негативний:

«Покликали до головного лікаря, який чітко сказав:« Мені зателефонували з Чернігова. Я повинен виписати її, тому що мені сказали: «Нехай не займає місце для людей, які в дуже важкому стані».

За словами жінки, яка перебувала поруч зі старенькою, все інфекційне відділення спостерігало за стражданнями пенсіонерки, але ніхто навіть не вийшов, хоча вона годину дзвонила в двері.

«Людина померла від того, що його не долікували», – підкреслила вона.

Журналістам телеканалу лікарі пояснили, що в лікарні люди в важкому і середньому стані, а Катерина Іванівна була «легкого ступеня тяжкості».

Відреагували на скандал і влада. Так, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Ганна Коваленко дала доручення Управлінню охорони здоров'я ЧОДА провести службову перевірку.

З цією метою створили комісію, яка з'ясує обставини надання медичної допомоги пацієнтці в лікарні Бобровиці. За результатами обіцяють прийняти «відповідні рішення».

Коваленко також звернулася в поліцію області по перевірці даного факту і інформації в ЗМІ.

Читайте також: Знову суїцид через COVID-19: у лікарні повісилася жінка.