«Богдан моторс» передав для шкіл Волині 15 модернізованих автобусів (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
«Богдан моторс» передав для шкіл Волині 15 модернізованих автобусів (Фото)

Волинські школи отримали автобуси з оновленим дизайном.

Фото Богдан-моторс.

«Богдан моторс» передав для шкіл Волині 15 модернізованих автобусів (Фото)

Цими днями у Луцьку відбулася урочиста передача 15 нових і комфортних шкільних автобусів «Богдан А22412» для учнів Волинської області

 Транспортні засоби були передані для шкіл області на Київському майдані перед Волинською обласною державною адміністрацією. Серед присутніх на урочистостях були голови об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій, а також начальники відділів освіти районних державних адміністрацій. Шкільні автобуси «Богдан» поставлені згідно з підписаною 9 жовтня 2020 року угодою між Управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та ТОВ «БАС МОТОР», офіційним дистриб’ютором продукції «Богдан».

 

 

Виробником були внесені зміни у зовнішній дизайн та систему освітлення шкільних автобусів «Богдан А22412», тож відтепер користування цим видом транспортних засобів стане ще безпечнішим як для учнів, так і для водіїв.

Автобуси «Богдан А22412» обладнані у відповідності до всіх стандартів та вимог нормативно-правових документів, які застосовуються до шкільного транспорту в Україні. Вони розраховані для перевезення 30 учнів. Всі сидіння в автобусах обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Як уже зазначалося раніше, виробником були внесені зміни у зовнішній дизайн та систему освітлення шкільних автобусів «Богдан А22412», тож відтепер користування цим видом транспортних засобів стане ще безпечнішим як для учнів, так і для водіїв.

 

 

 Читайте також Німецькі фари: показали, як виглядає оновлений «Богдан» для волинських школярів.

Джерело: Богдан моторс.