Екс-військовослужбовець АТО попрощався з громадою, яка в його біографію додала ще один префікс екс - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Екс-військовослужбовець АТО попрощався з громадою, яка в його біографію додала ще один префікс екс

Євген Недищук очолив громаду після повернення з АТО.

Фото з фейсбук-сторінки Євгенія Недищука.

Екс-військовослужбовець АТО попрощався з громадою, яка в його біографію додала ще один префікс екс

Керівник Поромівської ОТГ Євген Недищук підбив підсумки свого перебування на посаді очільника громади

В останній день на посаді голови Поромівської ОТГ Євген Недищук розповів у фейсбуці про свої завершальні роботи на посаді голови.

«Шкільний автобус отримали, дорогу в Будятичах зробили, завершуємо ремонт даху Поромівського ліцею, Будинку Культури Морозовичі.

Міняємо вікна і двері в сільській раді на другому поверсі, в клубі Петрове, в Будинку Культури Бужанка, в Морозовичівській гімназії.

Міняємо вікна і двері в сільській раді на другому поверсі, в клубі Петрове, в Будинку Культури Бужанка, в Морозовичівській гімназії. Проводимо підключення водогону в Поромові. Це мої завершальні роботи на посаді голови. Закриваю одну сторінку, відкриваю іншу. Тільки вперед! Успіхів і процвітання Поромівській ОТГ», - йдеться у дописі.

На місцевих виборах 25 жовтня Поромівська громада обрала нового очільника: ним став Олег Савчук. 

«Всі обов’язки голови виконував чесно і відповідально. Можливо через рік, другий Ви оціните мої старання. А зараз бажаю Вам усім міцного здоров’я, миру, любові та злагоди», - прокоментував свою поразку Євген Недищук, який був обраний головою ОТГ після повернення з АТО.