Російська агресія є глобальним викликом, потрібні санкції – Порошенко під час Безпекового Форуму у Галіфаксі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Російська агресія є глобальним викликом, потрібні санкції – Порошенко під час Безпекового Форуму у Галіфаксі

«Ми маємо аналізувати новий список санкцій, ми маємо розуміти, що треба продовжувати боротися проти агресії РФ».

Фото ЄС.

Російська агресія є глобальним викликом, потрібні санкції – Порошенко під час Безпекового Форуму у Галіфаксі

Військова агресія з боку Російської Федерації це не тільки загроза Україні, це глобальний виклик

 Агресивна політика РФ дедалі посилюється, тому потрібно продовжувати санкційний тиск на Кремль. Про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час онлайн-дискусії на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі (Канада).

Коли ми зустрічалися з японським прем’єр-міністром, то побачили, що у нас різні погляди, але один ворог – це Росія.

«Коли ми зустрічалися з японським прем’єр-міністром, то побачили, що ми дуже далеко знаходимось на планеті, але у нас є спільний сусід – це Росія. Це - джерело нестабільності, і я впевнений, що ця ситуація є просто неприйнятною. Ми маємо боротися проти агресії, як можемо, адже кожного року вона дедалі посилюється. Ми маємо аналізувати новий список санкцій, ми маємо розуміти, що треба продовжувати боротися проти агресії РФ», - наголосив Петро Порошенко.

Щорічний Міжнародний Безпековий Форум у м. Галіфакс (Канада) – це провідний міжнародний майданчик у Північній Америці для обговорення найбільш важливих безпекових викликів у світі. 

Джерело: ЄС.