Курси НБУ $ 29.25 € 30.58
У ДТП загинула новообраний депутат Ковельської  районної ради

Вічна пам’ять!

Фото: Ратнівська РДА.

У ДТП загинула новообраний депутат Ковельської районної ради

21 листопада вранці поблизу с. Замшани Ратнівського району трапилася автомобільна аварія, яка забрала два життя

Як інформує депутат Ратнівської районної ради Олександр Ковч жертвою ДТП стала Краглик Валентина Тарасівна та Наход Анатолій - жителі смт Ратне. Ще один чоловік госпіталізований з важкими травмами.

Голова Ратнівської районної ради Михайло Михайлович Макарук та депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловили співчуття родині колеги. «З глибоким сумом зустріла Ратнівщина звістку про те, що на 71-му році життя завершила свій славний земний шлях депутат п’ятого, шостого, сьомого скликань Ратнівської районної ради, новообраний депутат Ковельської районної ради  Краглик Валентина Тарасівна.

З глибоким сумом зустріла Ратнівщина звістку про те, що на 71-му році життя завершила свій славний земний шлях депутат п’ятого, шостого, сьомого скликань Ратнівської районної ради, новообраний депутат Ковельської районної ради  Краглик Валентина Тарасівна.

Все її життя і трудова біографія були пов’язані з Ратнівщиною та людьми Ратнівщини. Працюючи на різних посадах, Валентина Тарасівна вирізнялась надзвичайною відповідальністю, порядністю, принциповістю та вимогливістю до себе та оточуючих і, водночас, - людяністю та небайдужістю до проблем і щоденних справ земляків.

Глибоко сумуємо та розділяємо всім серцем біль і смуток втрати. Світла пам’ять про неї залишиться у серцях ратнівчан», - йдеть у повідомленні Ратнівської районної ради.

09 листопада 2020 року відбулася остання – тридцять дев’ята сесія Ратнівської районної ради сьомого скликання. У її складі була і Вадентина Краглик. 

 

 

Telegram Channel